Przewagi GEKKO

6 powodów dlaczego
warto z nami pracować

Specjalizacja

Prowadzimy tylko i wyłączenie szkolenia z windykacji i monitoringu płatności.

Firma GEKKO Collections od 18 lat specjalizuje się wyłącznie w zamkniętych szkoleniach i projektach dla działów windykacji polubownej.

Nie prowadzimy szkoleń ze sprzedaży czy zarządzania czasem. Koncentrujemy się wyłącznie na jednym temacie. Dzięki temu potrafimy zapewnić naszym klientom najwyższy zwrot z inwestycji w szkolenie windykatorów a samym uczestnikom najwyższy poziom satysfakcji.

Wszystkie kursy, szkolenia, scenariusze, ćwiczenia oraz narzędzia GEKKO są projektowane od samego początku z myślą o działach windykacji i monitoringu płatności. Nie przerabiamy szkoleń z innych tematów na szkolenia windykacyjne.

Wybierając GEKKO stawiasz na ekspertów w konkretnej dziedzinie, na której zależy Tobie najbardziej.

Doświadczenie

Jesteśmy najbardziej doświadczoną w Polsce firmą szkoląca windykatorów.

Dzięki naszej specjalizacji staliśmy się najbardziej doświadczoną firmą szkoleniową w Polsce w szkoleniu zawodowych windykatorów.

Przeprowadziliśmy setki szkoleń z windykacji dla tysięcy uczestników otrzymując za każdym razem najwyższe noty. Szkoliliśmy i prowadziliśmy projekty szkoleniowe dla największych banków, firm windykacyjnych i pożyczkowych, telekomunikacyjnych, energetycznych, centrów usług wspólnych oraz firm B2B windykujących swoje faktury.

Listę wybranych klientów GEKKO możesz obejrzeć tutaj.

Wybierając GEKKO korzystasz z wieloletniego doświadczenia zdobytego w szkoleniu największych działów windykacji w Polsce.

Baza know-how

Nasza baza to działające w praktyce, konkretne techniki, teksty, scenariusze i solucje.

Od 18 lat obserwujemy najskuteczniejszych windykatorów i najlepsze praktyki w branży. Zbieramy i sprawdzamy w praktyce techniki oraz konkretne teksty, scenariusze i skrypty rozmów. Na bieżąco aktualizujemy know-how wraz ze zmianami przepisów, nowymi typami zachowań i klientów czy też zdarzeniami takimi jak pandemia.

Nasza baza to potężne kompendium wiedzy o windykacji oraz konkretne rozwiązania. Wiemy, jak windykują najlepsi. Wiemy co działa w praktyce. Nie bazujemy na książkach czy doświadczeniu pojedynczego trenera. Czerpiemy naszą wiedzę z setek przeprowadzonych szkoleń i ich wdrażania.

Nasi trenerzy przeanalizowali setki tysięcy realnych rozmów windykacyjnych. Analizy te są jednym z fundamentów naszej wiedzy o skutecznej windykacji. Dzięki nim poznajemy w najbardziej praktyczny ze sposób co działa a co nie działa w rozmowach z klientami zadłużonymi w konkretnych sytuacjach.

Inwestując w szkolenia GEKKO klienci kupujesz nie tylko nasze doświadczenie, ale przede wszystkim najwyższej jakości, niezwykle skuteczny i sprawdzony know-how.

Skuteczność

Jesteśmy znani w branży ze skuteczności w podnoszenia ściągalności i motywacji.

Szkolenia GEKKO po prostu działają. Dzięki temu jesteśmy liderem edukacji windykacyjnej w Polsce. Jesteśmy bardzo mocno skoncentrowani na tym, aby szkolenia windykacyjne GEKKO przynosiły naszym Klientom zyski. Firmy sprzedające szkolenia, które nie przynoszą klientom korzyści zazwyczaj kończą działalność po paru latach. W GEKKO pomagamy naszym Klientom zwiększać skuteczność windykatorów od 2003r. To najlepsza wizytówka.

Więcej o obliczaniu skuteczności szkoleń windykacyjnych możesz przeczytać tutaj.

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Zobacz, co o szkoleniach windykacyjnych GEKKO sądzą nasi Klienci. 
Opinie klientów GEKKO możesz przeczytać tutaj.

Inwestując w szkolenia GEKKO nasz pewność szybkiego i dużego zwrotu z inwestycji w szkolenie swojego działu windykacji.

Proklienckość

Pomagamy budować relacje z klientami zadłużonymi nawet w trudnych sytuacjach.

Zwracamy szczególną uwagę, aby nasi uczestnicy windykowali należności w prokliencki sposób z zachowaniem najwyższych standardów etyki.

Uczymy windykatorów jak być skutecznym i etycznym w tym samym czasie.
Pokazujemy jak windykując można budować pozytywne relacje z klientami, nawet w bardzo trudnych sytuacjach.

Dysponujemy bazą technik i tekstów proklienckich dla prawie wszystkich sytuacji występujących w windykacji. 

Stawiamy na język korzyści i stylizacje doradcze. Uczymy nowoczesnej windykacji polubownej wykorzystującej narzędzia Inteligencji Emocjonalnej oraz psychologii osób zadłużonych.

Wybierając szkolenia windykacyjne GEKKO budujesz relacje z klientami zadłużonymi i tworzysz odpowiednie przekonania pracowników. To się zawsze opłaca.

Innowacyjność

Wykorzystujemy najnowsze technologie i wyniki badań w szkoleniu windykatorów. 


Posiadamy własną dedykowaną dla szkoleń windykacyjnych platformę szkoleniową, która daje niesamowite możliwości. Więcej o naszej platformie możesz przeczytać tutaj.

Podczas szkoleń i ich wdrażania korzystamy z nowoczesnych rozwiązań do zdalnego rozwoju pracowników. Śledzimy na bieżąco metody wykorzystywane nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Adaptujemy na potrzeby szkolenia windykatorów min: Microlearning, Experience Based Learning, Scenario Based Learning, Evidence Based Learning, Adaptive Learning, Continuous Learning, Social Learning, Spaced Repetition Learning. Jako pierwsi w Polsce stosowaliśmy Mobilne Call Center Treningowe oraz oprogramowanie do Analizy Rozmów Windykacyjnych. Przeprowadziliśmy naukowe badania na temat cech osobowości i przekonań najskuteczniejszych windykatorów. Doradzamy firmom technologicznym, które dostarczają nowoczesne rozwiązania dla działów windykacji.

Stawiając na szkolenia windykacyjne GEKKO zdobywasz przewagę dzięki najnowszym technologiom oraz jesteś na bieżąco z rozwojem nauki o psychologii osób i firm zadłużonych.

Sprawdź co o szkoleniach GEKKO mówi branża

Rozwiązania, które robią różnicę

Rozwiązania, które robią różnicęArtykuły
3 czerwca 2021

Microlearning, czyli o potędze modelu małych dawek

Przejściowa moda czy trwała zmiana? Mieliśmy już w branży szkoleniowej obiekty westchnień, które nas zawiodły na większą skalę. Czy tak będzie i tym razem. CZYM JEST MICROLEARNING 
? Nie ma…
Zobacz więcej
Rozwiązania, które robią różnicęArtykuły
3 czerwca 2021

Evidence Based Learning, czyli o szkoleniu opartym na dowodach

Czy szkolenia działają? Tak, tylko często nie wiemy które. Tu z pomocą przychodzi oparcie się na twardych dowodach. Szczególnie w szkoleniach z monitoringu płatności i windykacji. Evidence Based Learning (uczenie…
Zobacz więcej
Rozwiązania, które robią różnicęArtykuły
3 czerwca 2021

Scenario Based Learning, czyli praktyczniej już nie można

Przez 18 lat sprawdziliśmy wszystkie możliwe metody szkolenia zawodowych windykatorów. Tylko takie szkolenia prowadzimy od 2003r. Zaczynając od pokazów, przez ćwiczenia, dyskusje, gry, aż po analizy przypadków. Nic, i piszemy…
Zobacz więcej

Zapytaj o projekt szkoleniowy
dla swojej firmy